Rahat tutacaqlı, hündürlüyü tənzimlənən yüngül gəzinti qoltuq dayağı
#LC9331L, əsasən 300 funt ağırlığa tab gətirə bilən, anodlaşdırılmış örtüklü, yüngül və möhkəm ekstrüde edilmiş alüminium borudan hazırlanmış yüngül ön qol dayağıdır. Üst və alt borularda müxtəlif istifadəçilərə uyğun olaraq qol manjeti və tutacağın hündürlüyünü tənzimləmək üçün ayrıca yay kilidi sancağı var. Qol manjeti və tutacaq yorğunluğu azaltmaq və daha rahat təcrübə təmin etmək üçün erqonomik olaraq hazırlanmışdır. Alt ucu sürüşmə qəzasını azaltmaq üçün sürüşməyə qarşı rezindən hazırlanmışdır.
Xüsusiyyətlər
Material: alüminium ərintisi əsas boru + sürüşməyən rezin ayaq döşəməsi + ətraf mühitə uyğun PP plastik tutacaq. Yüksək keyfiyyətli alüminium ərintisi, bir qoltuqağacının xalis çəkisi 1.09 funtdur. Yüngül, lakin möhkəmdir. 300 funt-a qədər yükü təhlükəsiz şəkildə dəstəkləyir.
Hündürlük tənzimlənir: 10 hündürlük səviyyəsi tənzimlənə bilər. Müxtəlif ehtiyacları ödəmək üçün yay tokasını fərqli hündürlüyə tənzimləyə bilərsiniz. Hündürlük (sapdan yerə qədər) 36″-50″ arasındadır.
Erqonomik Dəstək: Yüksək keyfiyyətli PP materialdan hazırlanmış mötərizə, dirsək üçün yaxşı dəstək. Əl üçün əsl rahatlıq gətirmək üçün rahat erqonomik dəstək. Daha böyük sabitlik və davamlılıq üçün qol manjeti və əl tutacağı vahid bir hissə kimi qəliblənib.
Sürüşməyən döşək: rezin ayaq döşəyi, aşınmaya davamlı və sürüşməyən. Ayaq yastığının alt hissəsi sürtünməni artırmaq və daha yaxşı sürüşməyə qarşı təsir göstərmək üçün sürüşməyə qarşı tekstura dizaynına malikdir.
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC9331L |
| Boru | Ekstrüde Alüminium |
| Qol Manjeti və Əl Dəstəyi | PP (Polipropilen) |
| Çap | Rezin |
| Ümumi hündürlük | 93-127 sm / 36.61″-50.00″ |
| Üst Borunun Diametri | 22 mm / 7/8 düym |
| Aşağı Borunun Diametri | 19 mm / 3/4 düym |
| Qalın. Boru Divarı | 1,2 mm |
| Çəki Qapağı. | 135 kq / 300 funt. |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 93sm*28sm*31sm / 36.6″*11.0″*12.2″ |
| Karton başına miqdar | 20 ədəd |
| Xalis çəki (Tək ədəd) | 0.49 kq / 1.09 funt. |
| Xalis Çəki (Cəmi) | 9.80 kq / 21.78 funt. |
| Ümumi çəki | 10.70 kq / 23.78 funt. |
| 20′ FCL | 347 karton / 6940 ədəd |
| 40′ FCL | 842 karton / 16840 ədəd |