Hündürlüyü tənzimlənən yüngül qatlanan çubuq
Təsvir
Yüngül və möhkəm, anodlaşdırılmış örtüklü ekstruziya edilmiş alüminium boru. Asan və rahat saxlama və səyahət üçün çubuq 4 hissəyə qatlana bilər. Səthi şık rəngdədir. Üst boruda tutacağın hündürlüyünü tənzimləmək üçün yay kilidi sancağı var. Erqonomik dizaynlı taxta tutacaq yorğunluğu azalda və daha rahat təcrübə təmin edə bilər. Alt ucu sürüşmə qəzasını azaltmaq üçün sürüşməyə qarşı rezindən hazırlanmışdır. 300 funt ağırlığa tab gətirə bilir.
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC9279L |
| Boru | Ekstrüde Alüminium |
| Əl tutacağı | Plastik |
| Çap | Rezin |
| Ümumi hündürlük | 84-94.5 sm |
| Üst Borunun Diametri | 22 mm / 7/8" |
| Aşağı Borunun Diametri | 19 mm / 3/4" |
| Qalın. Boru Divarı | 1,2 mm |
| Çəki Qapağı. | 100 kq |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 61*17*23sm |
| Karton başına miqdar | 20 ədəd |
| Xalis çəki (Tək ədəd) | 0,35 kq |
| Xalis Çəki (Cəmi) | 7.2 kq |
| Ümumi çəki | 7.6 kq |