Hündürlüyü tənzimlənən üçayaqlı çəlik, ofset tutacağı ilə #LC926
Təsvir
1. Güclü dəstək verən ştativ bazası ilə.
2. Yüngül və keyfiyyətli, yaşlılar təhlükəsiz və rahat istifadə edirlər.
3. Hündürlüyü asanlıqla tənzimləyə bilər.
4. Alüminium oksidi istehsalı ilə səth paslanmaya davamlıdır.
5. Alt ucu sürüşməyə qarşı rezindən hazırlanmışdır, istənilən yerdə istifadə edilə bilər. (yaş torpaq, palçıqlı yol, asfaltlanmamış yol və s.)
6. Əl dəstəyi xüsusi olaraq düzəldilə bilər.(tələbinizə uyğun olaraqs)
7.Məhsulun rəngi xüsusi olaraq dəyişdirilə bilər.(tələbinizə uyğun olaraq)
Servis
Bu məhsula bir illik zəmanət təklif edirik.
Keyfiyyət problemi tapsanız, bizə geri ala bilərsiniz və biz də hissələri bizə bağışlayacağıq.
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC926 |
| Boru | Ekstrüde Alüminium |
| Əl tutacağı | PP (Polipropilen) |
| Çap | Rezin |
| Ümumi hündürlük | 73.5-93.5 sm / 28.94"-36.81" |
| Üst Borunun Diametri | 22 mm / 7/8" |
| Aşağı Borunun Diametri | 19 mm / 3/4" |
| Qalın. Boru Divarı | 1,2 mm |
| Çəki Qapağı. | 135 kq / 300 funt. |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 79sm*30sm*34sm / 31.1"*11.8"*13.4" |
| Karton başına miqdar | 10 ədəd |
| Xalis çəki (Tək ədəd) | 0.75 kq / 1.67 funt. |
| Xalis Çəki (Cəmi) | 7.50 kq / 16.70 funt. |
| Ümumi çəki | 8.80 kq / 19.56 funt. |
| 20' FCL | 347 karton / 3470 ədəd |
| 40' FCL | 844 karton / 8440 ədəd |