Rahat tutacaqlı, hündürlüyü tənzimlənən yüngül gəzinti qoltuq dayağı
#LC9312L, əsasən 300 funt ağırlığa tab gətirə bilən, anodlaşdırılmış örtüklü, yüngül və möhkəm ekstrüde edilmiş alüminium borudan hazırlanmış yüngül ön qoltuqağacıdır. Boruda qol manjeti və tutacağın hündürlüyünü müxtəlif istifadəçilərə uyğunlaşdırmaq üçün yay kilidi sancağı var. Əl dəstəyi yorğunluğu azalda və daha rahat təcrübə təmin edə bilər. Sürüşmə qəzasını azaltmaq üçün alt ucu sürüşməyə qarşı rezindən hazırlanmışdır.
Xüsusiyyətlər
Yüngül qoltuqağacları: Alüminium ərintisindən hazırlanmışdır, yüngül, möhkəm və davamlıdır, paslanması asan deyil, yüksək daşıma qabiliyyəti, 300 funt-a qədər, uzun xidmət müddəti.
Tənzimlənən qoltuqağacları: 10 səviyyəli hündürlük tənzimlənməsi, müxtəlif hündürlüklərin ehtiyaclarını ödəmək asandır, 42″-47″ hündürlüyü olan istifadəçilər üçün uyğundur; Dirsək dəstək kəmərinin dizaynı əllərinizi çıxarmadan əşyaları götürmək üçün əlverişlidir; Polipropilen tutacaq yorğunluğu azalda və daha rahat təcrübə təmin edə bilər.
Rahat və Təhlükəsiz: Qoltuğun sapı sürüşməyən yumşaq rezinlə hazırlanmışdır ki, bu da təzyiqə və aşınmaya davamlıdır və ovucunuz tərlədikdə sürüşməyəcək; insaniləşdirilmiş əks etdirici işıq dizaynı gecə səyahət etməyi daha təhlükəsiz edir.
Erqonomik qoltuqağacları: ABS materialından hazırlanmış U formalı dirsək dəstəyi dirsək və ön kol üçün yaxşı dəstək verir, istifadəsi daha rahatdır və uzunmüddətli istifadədən sonra narahat hiss olunmayacaq.
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC9312L |
| Boru | Ekstrüde Alüminium |
| Qol manjeti | Polad |
| Əl tutacağı | PP (Polipropilen) |
| Çap | Rezin |
| Ümumi hündürlük | 107-120 sm / 42.13″-47.24″ |
| Üst Borunun Diametri | 22 mm / 7/8 düym |
| Aşağı Borunun Diametri | 19 mm / 3/4 düym |
| Qalın. Boru Divarı | 1,2 mm |
| Çəki Qapağı. | 135 kq / 300 funt. |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 108sm*31sm*31sm / 42.5″*12.2″*12.2″ |
| Karton başına miqdar | 20 ədəd |
| Xalis çəki (Tək ədəd) | 0.51 kq / 1.13 funt. |
| Xalis Çəki (Cəmi) | 10.20 kq / 22.67 funt. |
| Ümumi çəki | 11.20 kq / 24.89 funt. |
| 20′ FCL | 270 karton / 5400 ədəd |
| 40′ FCL | 655 karton / 13100 ədəd |