Rahat tutacaqlı, açıq yaşıl rəngli, hündürlüyü tənzimlənən yüngül gəzinti qoltuqağacı
Təsvir
#LC937L(4) 6 rəngdə mövcud olan yüngül ön qoltuqağacı modelidir. Əsasən 300 funt ağırlığa tab gətirə bilən anodlaşdırılmış örtüklü yüngül və möhkəm ekstrüde edilmiş alüminium borudan hazırlanmışdır. Boruda qol manjetinin və tutacağın hündürlüyünü müxtəlif istifadəçilərə uyğunlaşdırmaq üçün yay kilidi sancağı var. Qol manjeti və tutacağı yorğunluğu azaltmaq və daha rahat təcrübə təmin etmək üçün erqonomik olaraq hazırlanmışdır. Alt ucu sürüşmə qəzasını azaltmaq üçün sürüşməyə qarşı rezindən hazırlanmışdır.
Xüsusiyyətlər
Yüngül qoltuqağacları: Alüminium ərintisindən hazırlanmışdır, yüngül, möhkəm və davamlıdır, paslanması asan deyil, yüksək daşıma qabiliyyəti, 300 funt-a qədər, uzun xidmət müddəti.
6 rəngdə mövcuddur
Tənzimlənən qoltuqağacları: 10 səviyyəli hündürlük tənzimlənməsi, müxtəlif hündürlüklərin ehtiyaclarını ödəmək asandır, boyu 37 düymdən 46 düym arasında olan istifadəçilər üçün uyğundur; Dirsək dəstək kəmərinin dizaynı əllərinizi çıxarmadan əşyaları götürmək üçün əlverişlidir;
Erqonomik qoltuqağacları: ABS materialından hazırlanmış U formalı dirsək dəstəyi dirsək və ön kol üçün yaxşı dəstək verir, istifadəsi daha rahatdır və uzun müddət istifadədən sonra narahat hiss olunmayacaq.
Sürüşmə qəzasını azaltmaq üçün alt ucu sürüşməyə qarşı rezindən hazırlanmışdır
Rahat və Təhlükəsiz: Qoltuğun sapı sürüşməyən yumşaq rezinlə hazırlanmışdır ki, bu da təzyiqə və aşınmaya davamlıdır və ovucunuz tərlədikdə sürüşməyəcək; insaniləşdirilmiş əks etdirici işıq dizaynı gecə səyahət etməyi daha təhlükəsiz edir.
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC937L(4) |
| Boru | Ekstrüde Alüminium |
| Qol manjeti | Plastik |
| Əl tutacağı | Plastik |
| Çap | Rezin |
| Ümumi hündürlük | 95-118 sm / 37.4″-46.46″ |
| Üst Borunun Diametri | 22 mm / 7/8 düym |
| Aşağı Borunun Diametri | 19 mm / 3/4 düym |
| Qalın. Boru Divarı | 1,2 mm |
| Çəki Qapağı. | 135 kq / 300 funt. |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 101sm*31sm*31sm / 39.8″*12.2″*12.2″ |
| Karton başına miqdar | 20 ədəd |
| Xalis çəki (Tək ədəd) | 0.47 kq / 1.04 funt. |
| Xalis Çəki (Cəmi) | 9.40 kq / 20.89 funt. |
| Ümumi çəki | 10.60 kq / 23.56 funt. |
| 20′ FCL | 288 karton / 5760 ədəd |
| 40′ FCL | 700 karton / 14000 ədəd |