Zədələnmiş insanlar üçün hündürlüyü tənzimlənən yüngül gəzinti qoltuqağacı
Təsvir
1. Yüngül və sərt material miqdarı
2. Hər iki qol manjeti və tutacağın hündürlüyü müxtəlif istifadəçilərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. (85-116 sm)
3. Alüminium oksidi istehsalı ilə səth paslanmaya davamlıdır.
4. Qol manjeti qolunuzu möhkəm saxlaya bilər və qolunuz özünüzü yaxşı hiss edəcək.
5. Əl dəstəyi sizə güc dəstəyi və rahat təcrübə təmin edəcək.
6. Alt ucu sürüşməyə qarşı rezindən hazırlanmışdır, istənilən yerdə istifadə edilə bilər. (yaş torpaq, palçıqlı yol, asfaltlanmamış yol və s.)
7. Əl dəstəyi fərdiləşdirilə bilər.tələbinizə uyğun olaraqs)
8. məhsulun rəngi xüsusi olaraq dəyişdirilə bilər. (tələbinizə uyğun olaraqs)
Servis
Bu məhsula bir illik zəmanət təklif edirik.
Keyfiyyət problemi tapsanız, bizə geri ala bilərsiniz və biz də hissələri bizə bağışlayacağıq.
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC923L |
| Boru | Ekstrüde Alüminium |
| Qol Manjeti və Əl Dəstəyi | PP (Polipropilen) |
| Çap | Rezin |
| Ümumi hündürlük | 85-116 sm / 33.46"-45.67" |
| Üst Borunun Diametri | 22 mm / 7/8" |
| Aşağı Borunun Diametri | 19 mm / 3/4" |
| Qalın. Boru Divarı | 1,2 mm |
| Çəki Qapağı. | 135 kq / 300 funt. |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 85sm*28sm*31sm / 33.5"*11.0"*12.2" |
| Karton başına miqdar | 20 ədəd |
| Xalis çəki (Tək ədəd) | 0.49 kq / 1.09 funt. |
| Xalis Çəki (Cəmi) | 9.80 kq / 21.78 funt. |
| Ümumi çəki | 10.70 kq / 23.78 funt. |
| 20' FCL | 380 karton / 7600 ədəd |
| 40' FCL | 922 karton / 18440 ədəd |