Bilək qayışı ilə yüngül qatlanan jalüz çəlik#LC936L
Təsvir1. Yüngül və möhkəm ekstrüde edilmiş alüminium boru2. Asan və rahat saxlama və səyahət üçün əsa 4 hissəyə qatlana bilər.3. Polipropilen tutacaq asanlıqla əldə edilə bilən neylon bilək qayışı ilə təchiz olunub.4. Görünüşü artırmaq üçün qırmızı və ağ əks etdirici rəngli səthə malikdir.5. Sürüşmə qəzasını azaltmaq üçün alt ucu sürüşməyə qarşı rezindən hazırlanmışdır.
Servis
Bu məhsula bir illik zəmanət təklif edirik.
Keyfiyyət problemi tapsanız, bizə geri ala bilərsiniz və biz də hissələri bizə bağışlayacağıq.
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC949L |
| Boru | Ekstrüde Alüminium |
| Əl tutacağı | PP (Polipropilen) |
| Çap | Rezin |
| Ümumi hündürlük | 119 sm / 46.85" |
| Üst Borunun Diametri | 33 sm / 12.99" |
| Aşağı Borunun Diametri | 13 mm / 1/2" |
| Qalın. Boru Divarı | 1,2 mm |
| Çəki Qapağı. | 135 kq / 300 funt. |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 66 sm*17 sm*22 sm / 26.0"*6.7"*8.7" |
| Karton başına miqdar | 40 ədəd |
| Xalis çəki (Tək ədəd) | 0.20 kq / 0.44 funt. |
| Xalis Çəki (Cəmi) | 8.00 kq / 17.78 funt. |
| Ümumi çəki | 8.60 kq / 19.11 funt. |
| 20' FCL | 1134 karton / 45360 ədəd |
| 40' FCL | 2755 karton / 110200 ədəd |