Aşağıya çevrilən qoltuqaltıları və çıxarıla bilən ayaqaltıları olan komod əlil arabası,
Təsvir#LC6921, hərəkətliliyiniz və digər gündəlik işlərdə müstəqillik qazandıran sadə bir komodlu əlil arabasıdır. Əlil arabasının özünəməxsus, çıxarıla bilən və plastik komodlu vedrəsi var və ya stulu unitazın üzərinə qoya bilərsiniz. Stul toz boya ilə örtülmüş davamlı polad çərçivə ilə təchiz olunub. Stul aşağıya doğru açılan qoltuqaltılar və çıxarıla bilən ayaqaltılar ilə təchiz olunub. Yumşaq döşəmə davamlı və rahat PU materialından hazırlanıb, 5 düymlük təkərlər rahat gəzinti təmin edir. Asan saxlama və daşınma üçün ağıllı ayrılan dizayn.
XüsusiyyətlərAsan saxlama və daşınma üçün ağıllı ayırma dizaynı.
Toz boya ilə örtülmüş davamlı polad çərçivə
Çıxarıla bilən oturacaq paneli
Qapaqlı çıxarıla bilən plastik komod vedrəsi? 5 düymlük PVC təkərlər, kilid əyləcləri olan arxa təkərlər
Yastıqlı qoltuqaltılar aşağıya doğru açıla bilər
PE açılan ayaqaltıları ilə çıxarıla bilən və yellənən ayaqaltılar
PU örtüklü örtük davamlıdır və təmizlənməsi asandır
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC6921 |
| Ümumi en | 55 sm / 21.65" |
| Oturacaq eni | 45 sm / 17.32" |
| Oturacaq Dərinliyi | 44 sm / 17.32" |
| Oturacaq Hündürlüyü | 53 sm / 20.87" |
| Arxa dayaq hündürlüyü | 38 sm / 14.96" |
| Ümumi hündürlük | 96 sm / 37.80" |
| Ümumi Uzunluq | 95 sm / 37.40" |
| Ön Kastor Diametri | 13 sm / 5" |
| Çəki Qapağı. | 113 kq / 250 funt (Qoruyucu: 100 kq / 220 funt) |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 56sm*45.5sm*29.5sm / 22.1"*18.0"*11.7" |
| Xalis çəki | 13 kq / 29 funt |
| Ümumi çəki | 15 kq / 33 funt |
| Karton başına miqdar | 1 ədəd |
| 20' FCL | 370 ədəd |
| 40' FCL | 860 ədəd |