MAG Arxa Təkərləri və Çıxarıla Bilən Ayaq Dayaqları ilə Ekonomik Əlil Arabası
Təsvir#JL972B, əl ilə idarə olunan əlil arabasının iqtisadi modelidir! Parlaq gümüşü rəngli davamlı xrom polad çərçivə ilə təchiz olunub. Yumşaq üzlük davamlı və rahat PVC-dən hazırlanıb, 24 düymlük MAG arxa təkərlər və 8 düymlük ön təkər rahat gəzinti təmin edir. Asan saxlama və daşınma üçün 11,4 düymlük şəkildə qatlana bilər.
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC972B |
| Açılan eni | 65 sm / 25.59" |
| Qatlanmış Eni | 26 sm / 10.24" |
| Oturacaq eni | 41 sm / 16.14" (isteğe bağlı: 46 sm / 18.11) |
| Oturacaq Dərinliyi | 46 sm / 18.11" |
| Oturacaq Hündürlüyü | 51 sm / 20.08" |
| Arxa dayaq hündürlüyü | 42 sm / 16.54" |
| Ümumi hündürlük | 89 sm / 35.04" |
| Ümumi Uzunluq | 100 sm / 39.37" |
| Arxa Təkərin Diametri | 61 sm / 24" |
| Ön Kastor Diametri | 21.32 sm / 8" |
| Çəki Qapağı. | 113 kq / 250 funt (Qoruyucu: 100 kq / 220 funt) |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 80sm*24sm*89sm / 31.5"*9.5"*35.1" |
| Xalis çəki | 19 kq / 42 funt |
| Ümumi çəki | 21 kq / 46 funt |
| Karton başına miqdar | 1 ədəd |
| 20' FCL | 164 ədəd |
| 40' FCL | 392 ədəd |
Əlil arabasına qulluq haqqında göstərişlər
Əlil arabanızı təmiz vəziyyətdə saxlamaq üçün onu ayda bir dəfə yoxlatdırmalısınız. Bütün boşalmış boltları və vintləri bir qədər sıxın, çatlamadığından əmin olun, təkərlərinizi yoxlayın və hər hansı bir çat və ya ciddi aşınma olub olmadığını yoxlayın. Əksər şeyləri tez bir zamanda düzəldə bilərsiniz, amma edə bilmirsinizsə, heç olmasa qırılmadan əvvəl nə sifariş edəcəyinizi biləcəksiniz. Ümid edirəm ki, bu əlil arabasına qulluq tövsiyələri və tövsiyələrindən zövq almısınız.
GÖNDƏRMƏ1. Müştərilərimizə FOB, Quanqjou, Şençjen və Foşanto təklif edə bilərik2. Müştəri tələbi üçün CIFas3. Digər Çin təchizatçısı ilə konteyner qarışdırın*DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 iş günü*EMS: 5-8 iş günü*Çin Poçt Poçtu: Qərbi Avropa, Şimali Amerika və Asiyaya 10-20 iş günüŞərqi Avropa, Cənubi Amerika və Yaxın Şərqə 15-25 iş günü