Çıxarıla bilən ayaq dayaqları ilə iqtisadi əl ilə idarə olunan əlil arabası#JL972
8 düymlük PVC bərk ön təkərlər
Bərk şinlərlə birlikdə 24 düymlük arxa təkərlər
Paslanmayan polad yan qoruyucu ilə sabit və yastıqlı qoltuqaltılar
Alüminium açılan ayaqaltıları ilə çıxarıla bilən və yellənən ayaqaltılar
Davamlı xrom karbon polad çərçivə
PVC örtüklü örtük davamlıdır və təmizlənməsi asandır
Servis
Bu məhsula bir illik zəmanət təklif edirik.
Keyfiyyət problemi ilə qarşılaşsanız, bizə geri ala bilərsiniz və biz də hissələri bizə bağışlayacağıq.


Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC972 |
| Açılan eni | 66 sm |
| Qatlanmış Eni | 23 sm |
| Oturacaq eni | 45 sm |
| Oturacaq Dərinliyi | 43 sm |
| Oturacaq Hündürlüyü | 48 sm |
| Arxa dayaq hündürlüyü | 39 sm |
| Ümumi hündürlük | 87 sm |
| Ümumi Uzunluq | 101 sm |
| Arxa Təkərin Diametri | 61 sm / 24" |
| Ön Kastor Diametri | 20.32 sm / 8" |
| Çəki Qapağı. | 113 kq / 250 funt (Qoruyucu: 100 kq / 220 funt) |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 80sm*24sm*89sm / 31.5"*9.5"*35.1" |
| Xalis çəki | 18 kq / 40 funt |
| Ümumi çəki | 20 kq / 44 funt |
| Karton başına miqdar | 1 ədəd |
| 20' FCL | 164 ədəd |
| 40' FCL | 392 ədəd |

MÜŞTƏRİLƏRİMİZ HARADADIR?Məhsullarımız bütün dünyaya, xüsusən də Avropa, Şimali Amerika, Cənubi Amerika, Orta Şərq və Cənubi Şərqi Asiyaya satılır. Zəhmət olmasa, məhsullarımızın bazarınıza uyğun olacağına inanın. Bizimlə əlaqə saxlamağa xoş gəlmisiniz.
XİDMƏTİMİZ1. OEM və ODMare qəbul edildi2. Nümunə mövcuddur3. Digər xüsusi spesifikasiyalar fərdiləşdirilə bilər4. Bütün müştərilərə tez cavab verin

S: Niyə buradayıq?
A: Şirkət 15000 kvadrat metrlik ərazidə yerləşir. 200-dən çox işçisi var, o cümlədən 200-dən çox rəhbər və 30 texniki heyət. 150-dən çox müxtəlif modeldən ibarət 9 kateqoriyalı məhsul hazırlamışıq. Bu məhsullar 30-dan çox ölkəyə geniş şəkildə satılıb.
S: Siz fabriksiniz, yoxsa ticarət şirkətisiniz?
A: Biz professiouqtibbi cihazlar üçün nal təchizatçı. Foşan əyalətində ev baxımı məhsulları üzrə ixtisaslaşmış fabrikimiz var.
Həm istehsal, həm də ticarət biznesinə diqqət yetiririk. Bu halda, müştərilərimizə paket modelləri təqdim edə bilərik. Şirkətimizi ziyarət etməyə xoş gəlmisiniz.
S: Fabrikiniz harada yerləşir? Oraya necə baş çəkə bilərəm?
A: Fabrikamız Çinin Quanqdonq əyalətinin Foşan şəhərinin Nanhai rayonundakı Dali Xiebian Sənaye Parkında yerləşir. Fabrikamıza xoş gəlmisiniz.