Arxaya çevrilən qoltuqaltıları, çıxarıla bilən və qaldırıla bilən ayaqaltıları, MAG tipli təkərləri olan xrom örtüklü uzanan əlil arabası
Təsvir
#LC12BCG, yüksək arxaya söykənən əlil arabası növüdür. Xrom örtüklü davamlı karbon polad çərçivə ilə təchiz olunub. Əyilə bilən mexanizm 180 dərəcəyə qədər sonsuz tənzimləmələrə imkan verir; Qollar əyilmə vəziyyəti üçün dəstək uzantısına malikdir.
Əsas detallar
- Xüsusiyyətlər:
-
Reabilitasiya Terapiyası Ləvazimatları
- Mənşə yeri:
-
Quanqdonq, Çin
- Məhsul:
-
Sadə Dizayn Təlimatı Medline Commode Əlil Arabası JL609L
- Tətbiq:
-
Xəstəxana, Ev, Qocalar evi və s.
- Loqo:
-
Xüsusi olaraq edə bilərsiniz
- Dizayn:
-
Xüsusi olaraq qarşılandı
- İnsanlar üçün:
-
Yaşlı, Əlil, Xəstə və s.
- Zəmanət:
-
Göndərmə tarixindən bir il

Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC212BCG |
| Açılan eni | 55 sm / 21.65" |
| Qatlanmış Eni | 32 sm / 12.60" |
| Oturacaq eni | 46 sm / 18.11" |
| Oturacaq Dərinliyi | 44 sm / 17.32" |
| Oturacaq Hündürlüyü | 49 sm / 19.29" |
| Arxa dayaq hündürlüyü | 49 sm / 19.29" |
| Ümumi hündürlük | 107 sm / 42.13" |
| Ümumi Uzunluq | 103 sm / 40.55" |
| Arxa Təkərin Diametri | 41 sm / 16 düym |
| Ön Kastor Diametri | 15 sm / 6 düym |
| Çəki Qapağı. | 113 kq / 250 funt (Qoruyucu: 100 kq / 220 funt) |
?
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 83sm*33sm*109sm / 32.7"*13.0"*43.0" |
| Xalis çəki | 20.2 kq / 45 funt |
| Ümumi çəki | 22.4 kq / 50 funt |
| Karton başına miqdar | 1 ədəd |
| 20' ?FCL | 94 ədəd |
| 40' FCL | 230 ədəd |