- Əlil arabası ilə idarə olunan əyləclər, əlil arabası istifadəçiləri üçün yolda rahatlıq, rahatlıq və idarəetmə təmin etmək üçün hazırlanmış ultra yüngül, lakin davamlı hərəkətlilik cihazıdır. Yüngül alüminium çərçivəyə malik bu kreslo 30 funtdan az çəkiyə malikdir, lakin ikiqat çarpaz dayaq konstruksiyası sayəsində təsirli möhkəmliyə malikdir.
Bu əlil arabası, həyat tərzinə uyğunlaşa bilən portativ kresloya ehtiyacı olan aktiv istifadəçilər üçün idealdır. Kompakt çərçivə və qatlanan dizayn, həftəsonu tətilləri üçün nəqliyyat vasitələrində daşınmasını və ya istifadə edilmədikdə evdə dar yerlərdə yığılıb saxlanmasını asanlaşdırır. Dəstəkli Əlil Arabası Əyləcləri, dəyişən ərazidə sabitlik təmin edən 6 düymlük ön təkərlər və 24 düymlük arxa təkərlər ilə qapalı və açıq mühitlər arasında rahat keçid edir. Pnevmatik təkərlər, şəhər küçələrində, park yollarında və ya kələ-kötür torpaq yollarında rahat bir gəzinti yaratmaq üçün zərbələri udur.
16.14 düym (isteğe bağlı 18.11 düym) və 16.93 düym dərinlikdəki oturacaqla Əlil Arabası Əyləcləri müxtəlif gövdə ölçülərinə uyğunlaşa bilər. Oturacağın hündürlüyü 15.75 düymdən 35.04 düym arasında tənzimlənə bilər, açılan ayaqaltılar isə ayaq dəstəyini fərdiləşdirməyə imkan verir. Yumşaq qoltuqaltılar rahatlıq təmin edir, davamlı neylon döşəmə isə asanlıqla təmizlənir. Açıldıqda, kreslonun eni cəmi 26.77 düymdür və dar qapılardan və ya dəhlizlərdən keçir. Rahat saxlama və daşınma üçün nazik 12.60 düym qalınlığa qədər qatlanır. Əlil arabasının bu çəkiyə qədər istifadəçiləri təhlükəsiz şəkildə dəstəkləmək üçün 250 funt ağırlıq tutumu var. Arxa təkər kilidləri və əyləcli müşayiətçi tutacaqları ilə istifadəçilər kreslonu dayandırmaq üzərində tam nəzarətə malikdirlər. -
- Daşınabilirlik üçün 30 funtdan aşağı yüngül alüminium çərçivə
- Qatlanan dizayn 12.60 düym eninə qədər yığılır
- Rahat sürmə qabiliyyətinə malik 6 düymlük ön təkərlər və 24 düymlük arxa təkərlər
- Pnevmatik şinlər şok udma qabiliyyətini təmin edir
- Rahatlıq üçün yastıqlı açılan ayaqaltılar və qoltuqaltılar
- Davamlı, asan təmizlənən neylon örtük
- Təhlükəsizlik üçün arxa təkərlərin itələyici kilidləri və əyləc dəstəyi
- 250 funt ağırlığa qədər yük daşıya bilir
- Özelleştirilebilir oturacaq eni, hündürlüyü və dərinliyi
Xüsusiyyətlər
| Məhsul nömrəsi | #LC835LJ |
| Açılan eni | 68 sm / 26.77" |
| Qatlanmış Eni | 32 sm / 12.60" |
| Oturacaq eni | 41 sm / 16.14" (isteğe bağlı: 46 sm / 18.11) |
| Oturacaq Dərinliyi | 43 sm / 16.93" |
| Oturacaq Hündürlüyü | 48 sm / 18.90" |
| Arxa dayaq hündürlüyü | 40 sm / 15.75" |
| Ümumi hündürlük | 89 sm / 35.04" |
| Ümumi Uzunluq | 106 sm / 41.73" |
| Arxa Təkərin Diametri | 61 sm / 24" |
| Ön Kastor Diametri | 15 sm / 6 düym |
| Çəki Qapağı. | 113 kq / 250 funt (Qoruyucu: 100 kq / 220 funt) |
Qablaşdırma
| Karton Ölçülər. | 106sm*30sm*94sm / 41.8"*11.9"*38.0" |
| Xalis çəki | 12.8 kq / 28 funt. |
| Ümumi çəki | 14.8 kq / 33 funt. |
| Karton başına miqdar | 1 ədəd |
| 20' FCL | 95 ədəd |
| 40' FCL | 230 ədəd |
ÖDƏNİŞ MÜDDƏTİİstehsaldan əvvəl 1.30% ilkin ödəniş, göndərilmədən əvvəl 70% balans2.AliExpressEscrow3.WestUnion
